Ние им помагаме на светот расте од 1999 година

за нас

Професионална алуминиум производител во светот од 1999 година

Hongbao Алуминиум има вкупен годишен производствен капацитет од 250.000 метрички тони алуминиумски круг, лимови, ленти и фолија. Hongbao е опремен со 1 + 4 жешка тандем тркалање линија, 4 ладна производни линии мелница, 8 производство на алуминиум дискови линии и 4 производство алуминиумска фолија line.We имаат професионален тим за продажба, тие ја совладале најдобрите процеси технологија и производство, имаат години искуство во надворешната трговија на продажбата, со клиенти можност да комуницираат лесно и точно да се разбере реалните потреби на клиентите, обезбедување на клиенти со персонализирана услуга и уникатни производи.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Клиенти задоволство е нашата цел, и искрено се надевам да се воспостави долг период стабилна кооперативни односи со клиенти да се развијат заеднички на пазарот. Градење брилијантен утре заедно! Нашата компанија се однесува "разумни цени, ефикасно производство време и добар по продажба на услуги", како наш принцип. Се надеваме дека ќе соработува со повеќе клиенти за заеднички развој и бенефиции. Ние го поздравуваме потенцијалните купувачи да контактирате со нас.

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !