Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1999

Rreth nesh

Alumini prodhues në botë nga viti 1999

Hongbao Alumini ka kapacitet të përgjithshëm vjetor të prodhimit prej 250.000 metrikë rrethit ton alumini, fletë, shirit dhe fletë metalike. Hongbao ka pajisur me 1 + 4 nxehtë varg linjë kodrina, 4 ftohtë linjave të prodhimit mulli, 8 alumini linjat e prodhimit disqe dhe 4 të prodhimit fletë metalike prej alumini line.We kanë profesional një ekip të shitjes, ata kanë zotëruar teknologji dhe prodhim më të mirë proceset, kanë vite përvoja në shitje të tregtisë së jashtme, me klientët në gjendje të komunikojnë seamlessly dhe me saktësi të kuptuar nevojat reale të konsumatorëve, duke siguruar konsumatorët me shërbim të personalizuar dhe produkte unike.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Kënaqësinë e Konsumatorëve është qëllimi ynë, dhe sinqerisht shpresojmë që të krijojë gjatë kushteve marrëdhënie të qëndrueshme bashkëpunimi me klientët që së bashku zhvillimin e tregut. Ndërtimi nesër shkëlqyer së bashku! Kompania jonë i përket "çmime të arsyeshme, kohën efikase të prodhimit dhe të mirë pas shitjes shërbimi" si parim tonë. Ne shpresojmë që të bashkëpunojnë me klientët më shumë për zhvillim të përbashkët dhe përfitime. Ne mirëpresim blerësit potencial të na kontaktoni.

Na kontaktoni

WhatsApp Online Chat !